ART / Lithographs / Litograph in colors 10177315
nr 1017 7315
LITOGRAPH IN COLORS
Mats Åkerman, 1/240, 2004, bladets mått: 44x57, löst blad.
Mats Åkerman, 1/240, 2004, bladets mått: 44x57
Condition: löst blad
600
SEK 350
Monday February 8 2016
at 18:56:49
8/2 14:33:59
300 kr
8/2 18:51:50